OBJEKTYVAI – kaip išsirinkti sau tinkamą objektyvą, kad tavo nuotraukos pakerėtų žiūrovą perteiktomis detalėmis ir aštrumu?

Tai bene dažniausiai skambantys klausimai. Koks geriau, kokį pirkti, kodėl, kam, ar? Atsakysiu tau viską ką žinau.

Visi objektyvai turi savo paskirtį. Nežiūrint į tai mes galime fotografuoti ir su vienais ir su kitais, kaip fotografuojame ir su mobiliais telefonais ir gan dažnai džiaugiamės rezultatu. Bet vos tik pradedame domėtis profesionaliau suprantame, kad kažko mums trūksta. Tai gi į klausimą, nusipirkus vienokį ar kitokį objektyvą, ar galėsiu fotografuoti, ką noriu, atsakau, taip tik ar jums patiks rezultatas, ką jūs matysite ar matys jūsų klientas. Todėl objektyvai skirstomi dar ir į plačius standartinius arba teleobjektyvus. Tai gi nufotografavus su plačiu portretą gausite iškraipytas veido formas. Nuo objektyvų labai priklauso nuotraukų aštrumas, detalumas. Jei žmogaus akys pradeda silpti jis jaučia aiškų diskomfortą, taip pat ir objektyvas jei jis prastas greičiausiai turėsime ne tokį gerą vaizdelį.

Ši fotografijos pamoka skirta: pradedantiesiems ir patirties turintiems fotografams, bei visiems norintiems išmokti fotografuoti.
Po fotografavimo mokymų žinosite: kokį objektyvą pasirinkti, į ką atkreipti dėmesį, bei kokie yra objektyvų tipai.

Seminaro trukmė: 2 ak. val. Kursai vyksta gyvai ir internetu.
6 temų mokymus galima įsigyti čia: „Įvaldyk Savo Fotoaparatą video formate“ ir „Įvaldyk savo Fotoaparatą gyvai“

Vienos temos standartinė kaina: 99 €. su nuolaida 89€. Mokestis mokamas atvykus į vietą arba pavedimu.

OBJEKTYVAI, – video formate 19€

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *