Įvaldyk Savo Fotoaparatą gyvai ir (internetu)

Kiekvienam, turinčiam aistrą fotografuoti, norisi nupūsti dulkes nuo savo fotoaparato. Kad galėtų ilsėtis kartu su juo, keliauti kartu su juo, įamžinti pačias nuostabiausias akimirkas su juo. Tegul patys maloniausi prisiminimai išlieka visam gyvenimui kokybiški ir žavūs.

Šių Fotografijos Kursų metu suprasite, kodėl verta susipažinti ir susidraugauti su savo turima fototechnika ir išmokti ją valdyti patiems. Būtų nuostabu jei fotografija virstų Tavo gyvenimo aistra ir kad nuotraukos džiugintų artimųjų ir draugų akis! Noriu pasiekti kiekvieną, parodyti, paaiškinti. Mokytis galima trimis būdais GRUPĖSE, INDIVIDUALIAI ir SAVARANKIŠKAI.

1. FOTOGRAFIJOS KURSAI GRUPĖSE
Fotografijos kursai pradedantiesiems ir pažengusiems
Po fotografijos kursų žinosite:
a. Kaip nustatyti ryškumą, kad atkreipti žiūrovo dėmesį?                 
b. Diafragmos galimybės ir kaip išnaudoti efektyviai?                   
c. Išlaikymo galimybės ir kodėl reikia nustatinėti?                       
d. Jautrumas ISO – svarba nuotraukos kokybei.                           
e. Programiniai režimai – kodėl svarbu keisti režimus ir kada?       
f. Objektyvai – kaip išsirinkti sau tinkamą?

Trukmė: 6 savaitės – jungsimės 1 kartą per savaitę, po 2 ak, val. (viso 12 ak. val.). Prisiminimui SERTIFIKATAS
Fotografijos kursai GRUPĖSE. Susitikimo vieta bus patikslinta el. laiške.

2. INDIVIDUALŪS FOTOGRAFIJOS KURSAI
6 temų, 12 ak. val. fotografijos kursai, skirti tik tau vienam. Visas dėmesys Tau. Visi profesionalūs patarimai Tau. Tai kitas lygis norintiems greičiau suprasti ir išmokti. Siekti profesionalumo reiškia norą atlikti darbą gerai ir greičiau uždirbti.
Mokymai vyksta ne tik gyvai susitikus, bet ir nuotoliniu būdu.
Sėkmė tai tavo PRIEVOLĖ, ATSAKOMYBĖ ir PAREIGA.
Prisiminimui SERTIFIKATAS.

Standartinė kaina 499€, šiuo metu iki 2024.05.31d. taikoma nuolaida 449€.

3. SAVARANKIŠKI FOTOGRAFIJOS KURSAI
fotografijos kursai video formate pasirinktinai nuo „6 arba 10 temų viename pakete“ galima atskiromis temomis.

Mokymasis yra aktyvus procesas. Mes mokomės veikdami. Todėl jei norite įsisavinti principus, kurių mokysitės mano fotografijos kursuose, nuolat juos taikykite praktikoje. Įgyvendinkite šias žinias kiekvieną progą. Jei ne – greitai jas pamiršite.
Tik žinios, kuriomis naudojamasi, įstringa į atmintį.

Po kursų galimybė jungtis prie mokinių FB grupėje „Fotografijos Pradžiamokslis“ čia mes mokomės toliau nemokamai.

10 komentarų apie “Įvaldyk Savo Fotoaparatą gyvai ir (internetu)”

 1. Esu labai patenkinta atradus šitą mokyklą su šauniu dėstytoju. Viskas labai išsamiai paaiškinta, drąsiai klausiu ir gaunu atsakymą į visus iškilusius klausimus.

 2. Labai džiaugiuosi įsigijęs fotografijos pamokas internetu. Kiekvieną svarbią pamokos informaciją galiu atsisukti, peržiūrėti nors ir 10 kartų, taip įsisavindamas viską maksimaliai!Rekomenduoju visiems, netgi tiems mokiniams, kurie visą tai išklauso ir mokosi gyvai. Mokinantis tiesiogiai neįmanoma 100% viską atsiminti ir įsisavinti, bet turint papildomai dar tokias pamokas kompiuteryje ar telefone, tai neįkainojama nauda! O kai dar dėstytojas visą tą informaciją pateikia labai išsamiai, tai ir mokytis norisi dvigubai labiau. Rekomenduoju visiems!

 3. Šį mokytoją suradau YouTube kanale ir iš pirmo video supratau labai aiškiai, kad jis bus mano mokytojas iš kurio mokinsiuos.
  Įsigijau 10 temu kursą kurį galių mokintis bet kur.
  Labai daug gavau informacijos. Rekomenduoju ir kitiems👍
  Pats mokytojas Vladas Dobrovolskis labai moka aiškiai išaiškinti tema, atsakyti i klausima ir labai esu patenkintas jo duotais pavizdžiais. Savo darbą išmano visu 100%. Labai paprastai ir aiškiai išdėsto man rūpimą atsakymą.
  Rekomenduoju šį nuostabų mokytoją ❤️
  Ps. Dar labai dziaugiuos, kad jis man davė suvokti pati fotografijos principą.
  Sėkmės 🙏

 4. Puikus mokytojas!! aiškiai viską išdėsto, labai šiltas ir nuotaikingas žmogus, jau po pirmos pamokos įspudžiai superiniai, gavau gera žinių pliupsnį👍🏻nekantraudama laukių kitų pamokų 😊
  Nuoširdžiai rekomenduoju !!!!

 5. Ačiū mokytojui už kantrybę, perteiktas žinias ir gerai praleistą laiką 🙂 Viskas aiškiai ir nuosekliai išdėstyta, lengvai įsimenama 🙂

 6. Širdingai dėkoju mokytojui Vladui už aiškius mokymus, atskleistas fotografijos subtilybes, malonų bendravimą, už motyvaciją eiti pasirinktu keliu. Džiaugiuosi, bet tuo pačiu ir gaila, kad kursai jau pabaigti. Labai rekomenduoju! Ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *