IŠLAIKYMAS – Kaip fotografuoti, kad sustabdytum laiką ar lekiančią mašiną? Ir tavo nuotraukų neitų atskirti nuo geriausių sporto fotografų.

Išlaikymas, tai mechanizmas panašus į duris kurias atvėrus mes apšviečiame tamsiausias vietas taip užfiksuodami visas detales esančias prieš fotoaparatą.

Išlaikymą valdo užraktas, būtent jis atsidaro ir užsidaro tokį laiko tarpą kokį mes nustatome fotoaparate, o tai gali tęstis nuo sekundės iki valandos, dienos gal net begalybės jei to reikėtų. Išlaikymo privalumai taip pat susiję su ekspozicija, tai yra nuotrauką galima padaryti tamsesne arba šviesesnę. Bet pagrindinis ir įdomiausias išlaikymo privalumas, tai užfiksuoti vaizdą nežiūrint į tai juda jis ar stovi. Tokiu būdu mes turime galimybę žiūrovui suteikti greičio įspūdžio iliuziją. O galima greitai judantį objektą akimirksniu sustabdyti.

Ši fotografijos pamoka skirta: pradedantiesiems ir patirties turintiems fotografams, bei visiems norintiems išmokti fotografuoti.
Po fotografavimo mokymo žinosite: kaip nuotrauką galima padaryti tamsesne arba šviesesnę. Bei kaip užfiksuoti stabilų judesį ir parodyti žiūrovui greičio įspūdį.

Seminaro trukmė: 2 ak. val. Kursai vyksta gyvai ir internetu.
6 temų mokymus galima įsigyti čia: „Įvaldyk Savo Fotoaparatą video formate“ ir „Įvaldyk savo Fotoaparatą gyvai“

Vienos temos standartinė kaina: 99 €. su nuolaida 89€. Mokestis mokamas atvykus į vietą arba pavedimu.

IŠLAIKYMAS, – video formate 19 €

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *